DJI Goggles

2,399.00 

Gogle DJI służące do bezproblemowej współpracy FPV z dronami DJI.

Brak w magazynie

WPROWADZENIE

Gogle DJI są komfortowymi w użytkowaniu goglami zaprojektowanymi do bezproblemowej współpracy FPV z dronami DJI. Składają się  z dwóch wyświetlaczy ultra-high quality, zapewniają długi zasięg działania, minimalne lagi oraz bezpośrednią kontrolę przechwytu obrazu i video. Z inteligentnym trybem lotu takich jak ActiveTrack, TapFly, Terrain Follow, Cinematic i Tripod został stworzony nowy wymiar lotu.

MINIMALNE OPÓŹNIENIA W TRANSMISJI OBRAZU

Gogle DJI oferują dwa tryby: obraz 720p/60fps lub w przypadku małych odległości 1080p/30fps z minimalną latencją, opóźnieniem wynoszącym zaledwie 110ms. Poprzez system bezprzewodowej transmisji OcuSync, do drona Mavic Pro może być podłączonych równocześnie do czterech urządzeń. Wbudowane w opaskę anteny zapewniają 360 stopniowe działanie, oferując pewne połączenie nawet jeśli dron lata za pilotem (oczywiście lepiej, żeby dron nie latał poza zasięgiem wzroku pilota). Pokaż swoim znajomym jak wygląda obraz z kamery podczas, gdy Ty pilotujesz drona.

720/60

PŁYNNY PODGLĄD

1080/30

PODGLĄD W WYSOKIEJ JAKOŚCI

360°

DZIAŁANIE

110ms

NAJMNIEJSZE OPÓŹNIENIE

WYSOKA ROZDZIELCZOŚĆ

Typowe wyświetlacze „2k” wewnątrz gogli są podzielone na dwie sekcje na każde oko o rozdzielczości 1280×1440 każda. Podczas wyświetlania obrazu w podziałce 16:9 niektóre sekcje są przycięte, zostawiając tylko ćwiartkę z dostępnych pixeli. Gogle DJI mają dwa 1920×1080 wyświetlacze z polem widzenia o kącie 85 stopni na każde oko i zapewniają dwa razy większą ilość pikseli niż typowy, pojedyńczy wyświetlacz 2k.

TOUCHPAD I KONTROLER

Dostęp do wszystkich inteligentnych opcji jest ułatwiony dzięki touchpadowi na goglach lub poprzez przycisk 5D na kontrolerze do Mavic Pro zapewnia łatwą interakcje z menu i wybór opcji.

TOUCHPAD

PRZYCISK ZASILANIA

PRZYCISK FUNKCJI I OSTROŚCI

ŚLEDZENIE RUCHU GŁOWY

Dzięki goglom DJi Twoja głowa staje się kontrolerem, możesz kontrolować obrót drona podczas unoszenia się w powietrzu oraz ustawienia kamery w trybie HEAD TRACKING FLIGHT, kamera lub dron porusza się zgodnie z ruchem głowy.

INTELIGENTNY LOT

Gogle DJI perfekcyjnie współpracują z najnowszym trybem Inteligentnego lotu od DJI. W tym trybie dron leci prosto, bez żadnych skrętów, aby odwzorować realistyczny lot. Połączone z trybem śledzenia ruchów głowy możesz używać swojej głowy jako kontrolera lotu do Mavic’a Pro.

MICRO USB

Podłącz kompatybilną serię dronów Phantom 4 lub Inspire 2 używając portu USB, aby uzyskać dostęp do funkcji śledzenia ruchu głowy.

KARTA MICRO SD

Pobieraj pliki bezpośrednio z drona na kartę SD gogli DJI, utwórz kopię zapasową.

HDMI

Podglądaj obraz kamery serii Phantom 4 oraz Inspire lub podłącz urządzenie video, by oglądać filmy lub grać w gry.

AUDIO

Podłącz słuchawki lub inne urządzenie audio, by odsłuchiwać audio z nagrań.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “DJI Goggles”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *