Zenmuse X5 to pierwsza na świecie bezlusterkowa, kompaktowa kamera MFT stworzona specjalnie do filmowania i fotografii lotniczej. Zaprojektowana do współpracy z Inspire 1 Zenmuse X5 wyposażona została w potężny sensor zdolny do nagrywania filmów w rozdzielczości 4K  w 30 fps i rejestrowania zdjęć w 16 MP. Wyposażona w  standardowy montaż MFT. Pozwala na w pełni bezprzewodową kontrolę między innymi nad ostrością pozwalając na filmowanie i fotografowanie w taki sposób jak chcesz.

Zwiększony zasięg

Dzięki zwiększonemu zasięgowi, zarówno cienie jak i rozjaśnienia są w perfekcyjnej jakości.

Zwiększona przejrzystość pikseli

Zdjęcia wykonane kamerą Zenmuse X5 są ostrzejsze i wyraźniejsze niż te wykonane jakąkolwiek inną kamerą.Gdy porównamy je ze zdjęciami wykonanymi kamerą X3 zamontowaną na Inspire 1, widzimy znaczącą różnicę.

Rewolucyjny sensor

Wbudowany w Zenmuse X5 sensor M4/3 to rewolucja w lotniczej fotografii. Matryca jest ośmiokrotnie większa, niż w poprzedniku, kamerze X3. Pozwala na nagrania wysokiej jakości w ISO 100-25600.

Gotowy do lotu

Pożegnaj długie przygotowania sprzętu do lotu. Zenmuse X5 jest w pełni kompatybilne z Inspire 1, profesjonalną, gotową do lotu platformą.

Przejmij kontrolę

Z Zenmuse X5 masz bez precedensowy poziom kontroli zaraz pod Twoimi palcami. Dzięki intuicyjnej kontroli ostrości, poprostu kliknij na obraz w smartfonie aby ustawić ostrość na wybranym elemencie.  Możesz także ręcznie, w bardzo prosty sposób ustawić takie parametry jak ostrość czy przesłona dzięki aplikacji DJI GO. Dzięki Zenmuse X5, jesteś zawsze gotowy na przejęcie kontroli.

Niezrównana stabilizacja

Dzięki ogromnemu doświadczeniu firmy DJI w stabilizacji obrazu, Zenmuse X5 został wyposażony w 3 osiowy gimbal który automatycznie stabilizuje kamerę podczas lotu. Gimbal jest w ciągłej komunikacji z platformą, stabilizując wszystkie ruchy. W rezultacie, dzięki Zenmuse X5 możesz stworzyć idealnie płynne ujęcia i ostre zdjęcia.

Wymienne obiektywy

Dzięki zastosowaniu standardowego montażu MFT,  Zenmuse X5 pozwala na używanie większości dostępnych na rynku obiektywów.

Aplikacja DJI GO

Kontroluj Zenmuse X5 zdalnie, dzięki aplikacji DJI GO. Dzięki podglądowi Live HD widzisz dokładnie to co kamera rejestruje, a także możesz zmieniać ustawienia.

• Ostrość ustawiana za pomocą jednego kliknięcia, lub też za pomocą precyzyjnych funkcji.
• Kontrola obiektywu 360 stopni.
• Możliwość manualnego ustawiania ostrości, przesłony, balansu bieli i wielu innych.

• Możliwość przegrania lub przekazu na żywo nagrywanego materiału za pomocą You Tube.
• Zasięg ponad 1 mili.

Najwyższa jakość wykonania

Kamera Zenmuse X5 została wykonana z wysokiej jakości stopu magnezu. Niewielkie wymiary i waga pozwala na łatwy transport a także długie loty.

Precyzyjna kontrola ostrości

Podczas lotu, ostrość można ustawić dzięki aplikacji DJI GO lub też za pomocą systemu DJI Focus. Po prostu podłącz DJI Focus do pilota i ustawiaj ostrość za pomocą dedykowanego pierścienia.

W zestawie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “DJI Zenmuse X5”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *