DJI SPARK COMBO – zestaw

2,729.00 

Spark jest to najmniejszy produkt DJI, mini-dron, który zawiera wszystkie technologie DJI, pozwalając uchwycić chwilę w każdym momencie.

DOSTĘPNY OD RĘKI

Wyczyść
SKU: brak Kategorie: , Tagi: , , ,

DJI Spark – obecnie najmniejszy dron od DJI, zawierający wszystkie rozwiązania technologiczne firmy DJI. Z inteligentną kontrolą lotu, mechanicznym gimbalem oraz kamerą z niesamowitą jakością obrazu Spark staje się bardzo użytecznym wzmocnieniem Twojej własnej kreatywności, dodatkowo jego rozmiary pozwalają zabrać go ze sobą wszędzie.

SZYBKI START

Spark posiada opcję rozpoznawania twarzy, wystarczy położyć go na swojej dłoni i popatrzeć na niego, po kilku sekundach Spark rozpoczyna lot i unosi się w powietrzu przed Tobą.

BANALNE TWORZENIE

Inteligentne tryby lotu oraz intuicyjna obsługa pomagają Ci stworzyć kinowe ujęcia za pomocą kilku dotknięć ekranu.

PROSTA KONTROLA

Rób świetne, obszarowe zdjęcia używając tylko gestykulacji za pomocą dłoni, bez użycia pilota czy smartfona.

EDYCJA I UDOSTĘPNIANIE

Aplikacja DJI Go 4 oferuje automatyczną edycję oraz szeroki wachlarz filtrów. Dzięki temu możliwa jest szybka edycja wideo i natychmiastowe udostępnienie go na mediach społecznościowych.

INTELIGENTNE TRYBY LOTU

QUICKSHOT - WIDEO ZA POMOCĄ JEDNEGO DOTKNIĘCIA

Pozwól Spark’owi robić profesjonalne ujęcia dla Ciebie. QuickShot pomaga nagrać świetny materiał z kinową kompozycją.

TRYB ROCKET – Kamera wzlatuje do góry patrząc na dół.
TRYB DRONIE – Leć do tyłu i do góry, z kamerą skupioną na przedmiocie.
CIRCLE – Dron lata dookoła celu.
HELIX – Dron leci spiralnie dookoła obiektu.

TRYB TAPFLY

W trybie TapFly wystarczy dotknąć obiektu na ekranie smartfona, a Spark poleci w stronę dotkniętego obszaru aktywnie badając teren i unikając przeszkód. Przechwytuj kadr za kadrem tylko i wyłącznie za pomocą palca.

CEL

Utrzymuj lot w kierunku celu, który zaznaczyłeś na ekranie.

KOORDYNACJA

Dotknij ekranu i leć do zaznaczonego miejsca utrzymując zadaną wysokość.

TRYB ACTIVETRACK - LEĆ ZA CELEM

Z trybem ActiveTrack, Spark automatycznie rozpoznaje obiekty różnych kształtów oraz rozplanowuje drogę do nich włączając to, jak szybko oraz w którym kierunku się poruszają. To sprawia, że śledzenie obiektów jest wiele łatwiejsze.

ŚLEDŹ

Śledź swój cel od przodu lub tyłu lub nawet dookoła niego.

Z PROFILU

Podążaj za obiektem z określonej perspektywy.

GESTYKULACJA

Szybkouczący się system rozpoznawania gestów pozwala robić sobie zdjęcia za pomocą prostych ruchów ręką. W trybie kontrolowania dłonią (PalmControl) można kontrolować poruszanie się drona za pomocą ręki. Ten tryb jest świetną opcją, gdy nie wzięliśmy aparatury sterującej z domu.

PORTRET OSOBISTY

Podnieś swoje ręce, ruszaj rękoma lub zrób ramkę jak na zdjęciu powyżej aby Spark zrobił zdjęcie.

PALMCONTROL

Spark może podążać za ruchami ręki oraz nawet lądować lub startować z niej.

MECHANICZNY GIMBAL

Dwuosiowy, mechaniczny gimbal i technologa UltraSmooth zapewniają stabilny, odporny na wstrząsy obraz

Zdjęcia wykonywane przez DJI Spark są ostre i wyraźne z minimalnym zniekształceniem obrazu. Kamera Spark’a posiada szerokokątną soczewkę f/2.6 z równoważną, 25mm długością ogniskowej. Pięć elementów jest połączonych w jeden, który wpasowuje się w budowę całej soczewki.

Mała i kompaktowa kamera posiada 1/2.3 calowy sensor CMOS, który pozwala kręcić stabilny film w FullHD z 12 megapixelami.

NOWE TRYBY FOTOGRAFICZNE

PANORAMA

Spark potrafi zrobić pionowe lub poziome zdjęcia panoramiczne poprzez automatyczne dostosowywanie położenia gimbal’a.

SHALLOWFOCUS

Spark wykorzystuje technologie trójwymiarowej wizji, aby móc stworzyć zdjęcie z widoczną głębią obrazu.

NAPĘD

Aerodynamiczna, lekka konstrukcja pozwala Sparkowi latać w silnym wietrze sięgającym nawet do 50km/h w trybie Sport, zaawansowana kontrola lotu oznacza więcej zabawy i bardziej intuicyjny lot. Spark może pozostać w powietrzu na pełnej baterii do 16 minut

TRANSMISJA WIDEO HD Wi-Fi

Innowacyjna technologia pozwala na transmitowanie wideo w jakości 720p do dwóch kilometrów.

LOT FPV

Przełącz drona na tryb Sport i odblokuj pełny potencjał prędkości. Włączenie tego trybu automatycznie ustawia sterowanie FPV, czyli kamera wykonuje takie same ruchy jak pilot głową. Dla lepszego doświadczenia FPV zalecamy skorzystać z gogli DJI.

AUTONOMIA LOTU

Autonomiczny system lotu zawiera główną kamerę, system pozycjonowania (VPS), system wykrywania 3D, dwuzakresowy GPS, wysokoprecyzyjny system mierzenia bezwładności oraz 24 rdzenie obliczające. To zapewnia Spark’owi unosić się w powietrzu wszędzie z użyciem VPS do 30 metrów, wykrywać przeszkody do 5 metrów oraz bezpiecznie lądować.

POWRÓT DO DOMU

Jak każdy dron, Dji Spark wraca do domyślnej lokalizacji (home) po utraceniu sygnału GPS. Tak samo, gdy bateria jest bliska rozładowaniu. Spark powraca do lokalizacji Home unikając wszystkich przeszkód na jego drodze. Dolna kamera Spark’a przechwytuje zdjęcia obszaru otaczającego punkt home i porównuje je podczas powrotu do domu, aby bezpiecznie wylądować.

OCHRONA LOTU

System GEO od Dji pozwala obserwować, gdzie dron aktualnie lata, co pozwala uniknąć wtargnięcia w zakazane strefy lotu jak porty lotnicze lub stadiony. To zapewnia niezbędne informacje, aby kierować Spark’iem bezpiecznie i odpowiedzialnie.

INTELIGENTNA BATERIA

Spark używa wysokiej wydajności baterii Li-Po dla optymalnej pracy. 12 inteligentnych funkcji chroniących pozwalają latać bezpiecznie. Dodatkowo, baterie Spark’a pokazują pozostały czas lotu, dając informację kiedy należy wylądować.

W ZESTAWIE COMBO ZNAJDUJE SIE:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “DJI SPARK COMBO – zestaw”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *