DJI Phantom 4 Pro + DJI CARE REFRESH

8,198.00 

• 20 MP, 1-calowy sensor obrazu
• 4K, 60fps
• Mechaniczna przesłona
• Obsługuje H.264 i H.265
• Wykrywanie przeszkód z 5 kierunków
• Zasięg transmisji do 7 km
• Maksymalny czas lotu: 30 minut

DODATKOWO UBEZPIECZENIE DJI CARE REFRESH

(szczegóły http://visionfly.pl/?product=dji-care-refresh-ubezpieczenie-do-dji-phantom-4-pro&preview=true&preview_id=6907&preview_nonce=a80ed6cf16)

Produkt dostępny na zamówienie

PHANTOM 4PRO

Kamera została przeprojektowana tak, by używała 1 calowego, 20 mega-pixelowego sensora. Niestandardowo zaprojektowany obiektyw składa się z 8 elementów zaaranżowanych w 7 grup oraz jest to pierwsza kamera od DJI używająca mechanicznych migawek eliminujących tzw. efekt rolling shutter, który może się pojawić podczas kręcenia ujęć szybko poruszających się obiektów lub podczas lotu o dużej prędkości. W efekcie, jest ona tak samo mocna jak tradycyjne ręczne kamery. Potężniejsze algorytmy wideo wspierają standard H.264 4K przy 60fps lub H.265 4K przy 30 fps, oba z bitrate 100 Mbps. Zaawansowane czujniki i procesory gwarantują uchwycenie obrazu z najdrobniejszymi detalami oraz zapewniają dane konieczne do efektywnej post produkcji.

Flight Autonomy oprócz zdwojonych czujników z przodu drona oraz systemu podczerwieni po obu stronach został poszerzony o dodatkowy zestaw czujników wizyjnych stereo o dużej rozdzielczości, znajdującego się na tyle drona. Takie połączenie tworzy 5-kierunkowe wykrywanie przeszkód oraz system z 4-kierunkowym omijaniem przeszkód, chroniąc Phantoma 4 Pro przed ewentualnymi uszkodzeniami i umożliwiając filmowcom uchwycenie niesamowitych i złożonych scen.

Nadajnik Phantom 4 Pro integruje w sobie system przesyłania materiałów wideo Lightbridge HD wspierając transmisję 5.8 GHz. Możliwość wybrania pomiędzy 2.4 GHz a 5.8 GHz pozwala operatorowi uniknąć zakłóceń lub wyeliminować opóźnienia spowodowane lotem na obszarze z często wykorzystywaną częstotliwością 2,4 GHz. W normalnych warunkach, system transmisji wideo poprzez Wi-Fi używa częstotliwości 2.4 GHz by współpracować z nadajnikiem używającym do sterowania 5.8 GHz co pozwala wyeliminować ewentualne zakłócenia występujące podczas stosowania tej samej częstotliwości. Gdy obydwa procesy odbywają się na tej samej częstotliwości, system transmisji wideo i nadajnik będą się zakłócały, powodując opóźnienia w sterowaniu oraz cięcia obrazu. Jednakże stosowanie dwóch różnych częstotliwości  może negatywnie wpływać na osiągi lotu.

Dlatego też, system transmisji wideo Lightbridge HD zastosowany w Phantom 4 Pro do przesyłania sygnału korzysta z TDM (Time Division Multiplexing ) umożliwiając przesyłanie sygnału z kontrolera oraz odbieranie sygnału wideo na tej samej częstotliwości. Na pasmo częstotliwości 2.4 GHz bardzo często oddziałuje Wi-Fi, przekaźniki 4G oraz innego rodzaju zakłócenia w przestrzeni miejskiej, natomiast pasmo 5.8 GHz zwiększa wiarygodność transmisji. Po włączeniu, Phantom 4 Pro automatycznie wybiera przekaz z najmniejszym poziomem zakłóceń. Gwarantując tym samym optymalny zakres maksymalnej transmisji wideo na odległości 7km (w terenie bez przesłon i zakłóceń, FCC)

5.5 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1080p zintegrowany w Phantomie 4 Pro oferuje jasność 1000cd/m2, dwa razy większą niż w standardowych urządzeniach. Zapewnia to jasne, wyraźne kolory oraz doskonałą widoczność w świetle słonecznym. Dzięki temu wyświetlaczowi, nie potrzebne są urządzenia mobilne, co znacznie ułatwia przygotowania do lotu. Jako, że aplikacja DJI GO jest wbudowana w wyświetlacz, oprogramowanie jak i sprzęt mogą być w pełni zoptymalizowane by zmniejszyć efekt zacinania się transmisji wideo. Dzięki wyposażeniu urządzenia w port HDMI, wejścia na karty Micro SD, mikrofonu, głośnika oraz moduł  Wi- Fi możliwa jest edycja obrazów w aplikacji DJI GO oraz natychmiastowe dzielenie się nimi. Wreszcie, 5-godzinna praca baterii zamienia Phantoma 4 Pro w kompletne rozwiązanie do fotografii powietrznej.

Dzięki użyciu technologii transmisji wideo DJI Lightbridge HD, Phantom 4 Pro może być kontrolowany z maksymalnej odległości aż 7 km (w przypadku braku przeszkód i zakłóceń). Przed każdym lotem, Phantom 4 Pro skanuje możliwe częstotliwości w celu znalezienia tej o najmniejszych zakłóceniach. Dzięki współpracy z 2.4GHz i 5.8Ghz, umożliwia bardziej niezawodną kontrolę. Lightbridge, dzięki zintegrowaniu z DJI GO także wysyła najważniejsze parametry lotu w czasie rzeczywistym, a także może być wykorzystany  do szybkiego zgrywania materiałów do podłączonych urządzeń.
Technologia transmisji wideo Lightbridge używa zaawansowanej technologii transmisji i może być automatycznie dostosowana do warunków otoczenia. Zapewnia wysokiej jakości o niskim opóźnieniu transmisję. Tradycyjna, analogowa transmisja wymaga większego pasma i jest bardziej podatna na  zakłócenia. Dodatkowo zapewnia kiepskiej jakości materiał wideo i krótki zasięg.

UBEZPIECZENIE

DODATKOWO UBEZPIECZENIE DJI CARE REFRESH

(szczegóły http://visionfly.pl/?product=dji-care-refresh-ubezpieczenie-do-dji-phantom-4-pro&preview=true&preview_id=6907&preview_nonce=a80ed6cf16)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “DJI Phantom 4 Pro + DJI CARE REFRESH”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *