DJI Osmo z kamerą X3

2,199.00 

Najnowszy wynalazek firmy DJI. Gimbal DJI Osmo to urządzenie które zmienia oblicze filmowania i robienia zdjęć w każdych warunkach. Obraz stabilny bez względu na to czy jest jasno czy ciemno. Od teraz ciesz się czystym, wyrazistym i ostrym obrazem.

Brak w magazynie

 

 

 

NOWA KONCEPCJA RUCHU

 

Ruch bez rozmycia. Ujęcia bez poruszenia. Doskonały film, nawet podczas poruszania się. Dzięki zaawansowanej technologii specjalnie stworzonej, aby utrzymać aparat równo bez względu na to, jak się poruszamy. DJI Osmo pomaga nagrywać filmy i robić zdjęcia, jak nigdy dotąd. Jest to coś więcej niż tylko aparat. Pomaga tworzyć z większą swobodą niż kiedykolwiek.

ŚWIAT 360°

 

Tryb Automatyczna Panorama umożliwia łatwiejsze niż kiedykolwiek tworzenie panoram 360°. Wystarczy przytrzymać Osmo nad głową i nacisnąć przycisk. Kamera będzie się obracać, przechwytując zdjęcia, aż do całkowitego zakończenia operacji. Nie twórz pojedynczych zdjęć ze swojej podróży. Zarejestruj w pamięci całe sceny.

 

 

CZAS PRZECHWYTYWANIA

 

DJI Osmo pozwala rejestrować upływ czasu dużo łatwiej niż kiedykolwiek. Stosując stacjonarny tryb poklatkowy wykorzystując hyper-lapse, możecie stworzyć płynne wideo automatycznie i łatwo bez używania statywu.

 

DŁUGIE EKSPOZYCJE BEZ STATYWU

 

Uzyskaj ujęcie z absolutną jasną ekspozycją i ostrością, nawet bez użycia statywu. System stabilizacji w DJI Osmo trzyma aparat zupełnie nieruchomo co sprawia, że można z ręki wykonywać zdjęcia z ekspozycją do 2 sekund. W praktyce, można uzyskać nawet dłuższe ujęcia. Teraz możesz uchwycić widoki miast nocą lub rozmyć tło fotografowanego obiektu zgodnie z przypływem inspiracji w danej chwili.

ROZSZERZONA STABILIZACJA

 

DJI Osmo wprowadził do kamery rozpoznawanie stabilizacji w odniesieniu do pozycji ręki. 3-wymiarowy system stabilizacji całkowicie zintegrowany z aparatem niweluje ruchy w trzech kierunkach, aby obraz pozostał nadal stabilny, nawet wówczas jeśli twoje ręce się trzęsą lub występuje kołysanie . To pierwszy raz kiedy technologia ta jest dostępna w aparacie, który trzymasz.

MOC W DŁONI

 

Uchwyt na Osmo jest precyzyjnie zaprojektowany z wybranych materiałów dla wygody, trwałości i ergonomicznego dopasowania do dłoni. Wygodnie rozmieszczone przyciski i elementy sterujące pozostawiają ważne funkcje do szybkiego dostępu dla kciuka.

Umieścić swojego smartfona w dołączonym uchwycie do telefonu, aby zobaczyć, co widzi kamera i sterować nią dotykiem palca. Telefon jest również centrum dla wszystkich zaawansowanych inteligentnych trybów fotografowania w Osmo.

 

 

 

ZDALNE STEROWANIE

 

Wszystkie inteligentne tryby fotografowania DJI mogą być kontrolowane i uruchamiane zdalnie z pomocą aplikacji DJI GO na smartfonie . Zamontuj Osmo na statywie, lub którekolwiek inne dostępne mocowanie i oddal się w bezpieczne miejsce, z którego można łatwo obserwować scenę i sterować kamerą.

PERFEKCYJNY OBRAZ

 

Kamera Osmo Zenmuse X3 działa jako jedyna z systemem stabilizacji. To pozwala tworzyć wideo w systemie 4K przy 24, 25 lub 30 klatkach na sekundę, więc można robić ujęcia nawet dla dużego ekranu i rejestrować zdjęcia z rozdzielczością 12 megapikseli w formacie Adobe DNG RAW.

Osmo jest również kompatybilny z zupełnie nową kamerą Zenmuse serii X5, dającą możliwość wykorzystania obiektywów z mocowaniem micro 4/3.

 

 

 

 

 

INTELIGENTNY TRYB UŚPIENIA

 

Osmo po odłożeniu  automatycznie przechodzi w tryb uśpienia po upływie określonego czasu. To nie tylko wydłuża żywotność baterii w Osmo, ale również zwiększa żywotność jego zaawansowanej elektroniki. Kiedy budzisz Osmo jest gotowy do pracy.

AUDIO

 

Zintegrowany mikrofon pozwala na bezpośrednie nagrywanie dźwięku. Z pomocą zaawansowanych kontrolek, takich jak ustawienia wzmocnienia dźwięku, możesz być pewien, że nie tylko zrobisz ciekawe ujęcie, ale równocześnie przechwycisz dźwięki. Dostępny jest również standardowy port 3,5 mm, dzięki czemu można podłączyć własny mikrofon.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “DJI Osmo z kamerą X3”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *