DJI MAVIC AIR – biały / white

2,999.00 

Bardzo kompaktowy Mavic Air oferujący niezawodny, najwyższej jakości lot oraz nielimitowaną eksplorację.

Produkt dostępny na zamówienie

Kategoria:

DJI Mavic Air to ultraprzenośny dron, cud najnowszej inżynierii, który będzie towarzyszył podczas każdej podroży. DJI Mavic Air posiada ulepszoną składaną obudowę oraz odziedzicza to co najlepsze z serii Mavic Pro, ważąc zaledwie 430 g. Uzyskaj dotąd nieznane możliwości i mobilność. Inteligentne akumulatory Mavica Air zostały wykonane z wysokiej gęstości litu i oferują do 21 minut lotu podczas Twoich przygód.

TRZY-OSIOWY GIMBAL

Ulepszony 3-osiowy gimbal z kamerą 4K na ultraprzenośnym Mavic Air zapewnia zminimalizowanie wibracji kątowych do 0,005° oraz krystalicznie czysty obraz bez najmniejszych drgań.

SFERYCZNA PANORAMA 32MP

W dodatku Mavic Air potrafi stworzyć panoramy w poziomie, pionie oraz panoramy 180°. Dron skleja 25 zdjęć w jedną, spójną panoramę sferyczną o 32MP w zaledwie 8 sekund! Imersyjność panoramy zwiększa się za pomocą DJI Goggles.

4K 100 MBPS WIDEO

Mavic Air nagrywa wideo w jakości 4K 30 fps, 100 Mb/s bitrate’u pozwala na uchwycenie każdej sekundy w jakości UHD

ZWOLNIONE TEMPO

Dzięki obsłudze nagrywania w zwolnionym tempie 120 klatek na sekundę (FPS), Mavic Air rejestruje wszystkie twoje fascynujące przygody.

Zdjęcia HDR

Nowe algorytmy HDR pomagają inteligentnie dobrać odpowiednie ustawienia ekspozycji w zależności od warunków oświetleniowych. Prześwietlone lub ciemne obszary są przetwarzane w celu uzyskania bardziej naturalnych przejść między wysokimi tonami oraz cieniami, a przyspieszanie DSP zapewnia bardziej wydajne fotografowanie.

Z HDR

Bez HDR

Zdjęcia 12MP

Kamera DJI Mavic Air wyposażona jest w matrycę CMOS 1/2.3″ z 12-megapikselami i obiektyw z otworem przysłony f/2.8 oraz ogniskową 24mm (odpowiednik 35mm), co zapewnia niesamowitą jakość zdjęć i wideo.

8 GB pamięci wewnętrznej

Oprócz slotu na kartę Micro SD Mavic Air posiada 8 GB pamięci wewnętrznej, pozwalając zapisywać materiał bezpośrednio na urządzeniu i eksportować pliki poprzez port USB 3.0 typu C.

Zdjęcia wykonane przez Mavic Air

Mavic Air Arctic White

Mavic Air jest ultra-przenośnym dronem, który po złożeniu jest wielkości smartfona.

Kompaktowa i składana aparatura

Dedykowana aparatura wykorzystuje składaną i ergonomiczną konstrukcję do trzymania smartfona. Zdejmowane drążki można przechować wewnątrz kontrolera, aby wygodniej spakować się do podróży.

QuickShots

Wybierz jeden z sześciu dostępnych scenariuszów — Rocket, Dronie, Circle, Helix, lub najnowsze funkcje Asteroid lub Boomerang. Wykonaj kinowe ujęcia poprzez jedno dotknięcie w aplikacji, bez zbędnego zastanawiania się nad sposobem tworzenia ujęcia. Pochwal się swoją kreatywnością w mediach społecznościowych, udostępniając swoje wideo bezpośrednio przez aplikację DJI GO 4.

Boomerang

Asteroid

ActiveTrack

Mavic Air wykrywa jednocześnie do 16 obiektów, umożliwiając wybranie właściwego obiektu śledzenia. Dzięki większej precyzji śledzenia, funkcja ActiveTrack podąża za celem, nawet gdy biegnie, skacze lub jedzie na rowerze.

SmartCapture

Prosty i intuicyjny tryb SmartCapture oferuje nowy i interaktywny sposób ręcznego sterowania DJI Mavic Air. Uruchomienie i sterowanie dronem za pośrednictwem gestów dłoni, oraz robienie zdjęć lub nagranie wideo nie było nigdy tak proste.

TapFly

Skupiając się na płynnym przejściu ujęcia, tryb TapFly w DJI GO 4, który pozwala Mavic’owi lecieć w dowolne miejsce na ekranie urządzenia mobilnego. TapFly działa w scenariuszach: przód, tył, wolny i koordynacja, a prędkość lotu można dostosować w każdym momencie.

TECHNOLOGIA OCENY ODLEGŁOŚCI (VIO)

Połączenie technologi VIO (wizyjna odometria inercyjna) i nowego algorytmu pozycyjnego, pozwoliło podwoić precyzję pozycjonowania Mavica Air. Technologia VIO określa lokalizację drona kalkulując jego prędkość i orientację w czasie rzeczywistym, a także dokonuje precyzyjnych pomiarów pozycji drona podczas zawisu lub lotu z dowolną prędkością. Zakres pracy systemu pozycjonowania wynosi teraz od 0,5 do 30 metrów. Wykorzystanie technologii VIO pozwoliło również na lepsze działanie Mavica Air w pomieszczeniach, dzięki dokładniejszemu zawisowi i zwiększonej czułości na ruchy drążka aparatury.

MAPA LOTU 3D

Dzięki wyposażeniu w zaawansowany system czujników, Mavic Air określa swoją lokalizację z dużą dokładnością i precyzją, przetwarzając dane z siedmiu kamer na przodzie, dole i z tyłu obudowy, a także innych danych z czujników podczerwieni i modułu IMU, Mavic Air tworzy mapę 3D otoczenia w czasie rzeczywistym, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo lotu.

SYSTEM WSPOMAGANIA PILOTA (APAS)

APAS, czyli zaawansowane systemy wspomagania operatora (Advanced Pilot Assistance Systems) umożliwiają ominięcie przeszkody znajdującej się przed lub za dronem. Twoje przygody nigdy nie były tak bezpieczne i bezproblemowe.

Poza podwójnym modułem IMU, system Flight Autonomy 2.0 posiada inne dodatkowe moduły zwiększające bezpieczeństwo lotu Mavica Air. Kompas wizyjny pomoże określić kierunek lotu systemowi nawigacji w przypadku zakłóceń pracy kompasu. Jeżeli tylko czujniki z jednej strony (z przodu, z tyłu lub z dołu) funkcjonują prawidłowo, dron wciąż będzie w stanie prawidłowo określić swoją pozycję. W urządzeniu zastosowano dwa zestawy algorytmów na dwóch osobnych fizycznych platformach. Gdy błąd występuje w jednym z nich, drugi płynnie przejmie sterowanie i zapewni pełną funkcjonalność urządzenia.

POWRÓT DO DOMU (RTH)

W Mavic Air rozwinięto system powrotu do domu RTH (Return To Home), dzięki czemu Mavic Air wybierze najbezpieczniejszą trasę podczas powrotu do punktu ustawionego jako „dom”. Mavic Air dokonuje tego poprzez zapisywanie swojej trasy lotu w czasie rzeczywistym. W przypadku utraty sygnału dron poleci w stronę zapisanego punktu startowego, aż do uzyskania ponownego połączenia z aparaturą. Gdy Mavic Air wykryje przeszkodę, wybierze najlepszą drogę, aby ją ominąć na danej wysokości. Dron porówna obrazy podłoża z tymi uzyskanymi podczas startu, aby zapewnić większą precyzję lądowania. Podczas automatycznego lądowania Mavic Air skanuje teren lądowania w czasie rzeczywistym i ostrzeże użytkownika, a następnie zawiśnie, jeżeli wykryje pod sobą wodę lub inną przeszkodę.