DJI CARE REFRESH, ubezpieczenie do DJI Phantom 4 PRO

699.00 

Ubezpieczenie od uszkodzeń z winy operatora DJI CARE REFRESH do PHANTOM 4 PRO, które pokrywa uszkodzenia mechaniczne powstałe na skutek błędu pilota.

UBEZPIECZENIE CZYLI DJI CARE REFRESH

DJI Care Refresh to ubezpieczenie, które jest formą dodatkowej gwarancji. Zapewnia ona pokrycie uszkodzeń mechanicznych wywołanych na skutek błędu pilota.

Użytkownik posiadający DJI CARE REFRESH podczas kontaktu z serwisem DJI jest traktowany priorytetowo, skraca to czas oczekiwania  na wymianę sprzętu do minimum.
Użytkownik posiada status VIP co podczas kontaktu z pomocą techniczną ogranicza się do 1 telefonu do supportu by otrzymać odpowiedź na dowolne pytanie.

DJI Care Refresh obowiązuje maksymalnie przez 1 rok ( nie ma możliwości przedłużenia)  od daty wykupienia i oferuje dwie wymiany uszkodzonego podczas normalnego użytkowania produktu za dodatkową opłatą

Za każdym razem gdy zostanie zgłoszony uszkodzony dron, otrzymane zostanie następne, nowe lub nie noszące śladów użytkowania urządzenie.

Kartę z kodem DJI REFRESH można aktywać do 48 godzin od aktywacji urządzenia. Jeśli minęło 48 godzin, ciągle możesz zgłosić chęć zakupu DJI CARE REFRESH wysyłając do DJI film, na którym będzie widać, że Twoje urządzenie jest sprawne technicznie. Wniosek z filmem można zgłosić tutaj(kliknij tutaj).

Po zakupie, ubezpieczenie DJI CARE uruchamia się poprzez tą stronę ( kliknij tutaj ), podając numer z karty DJI REFRESH oraz wpisując nr seryjny drona.

 

Dokładny opis usługi znajduje się na stronie DJI
https://store.dji.com/product/dji-care-refresh-phantom-4-pro

DJI CARE NIE POKRYWA

  • Kradzieży, utracenia produktu
  • Uszkodzenia podczas lotów w złych warunkach atmosferycznych (silny wiatr, deszcz, śnieg, mróz)
  • Uszkodzeń nadajnika RC i akcesoriów dodatkowych
  • Usterek spowodowanych po wygaśnięciu terminu ważności ubezpieczenia.
  • Usterek powstałych na skutek modyfikacji sprzętu lub używania niekompatybilnych, nieoryginalnych ładowarek lub akumulatorów.
  • Celowo wyrządzonych szkód, by zyskać korzyść.
  • Uszkodzeń obudowy – zarysowań, pęknięć, które nie wpływają na bezpieczeństwo lotu i funkcjonowanie produktu.
  • Dodatkowych opłat spowodowanych ulepszeniami technicznymi lub wydajnościowymi.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “DJI CARE REFRESH, ubezpieczenie do DJI Phantom 4 PRO”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *