Jeśli jesteś fotografem, filmowcem lub po prostu hobbystą kopterów, to trafiłeś w dobre miejsce!

Strona dedykowana jest dla osób zainteresowanych filmowaniem z powietrza, lotami FPV, BVR oraz możliwościami jakie daja najnowsze technologie dostępne we współczesnych quadrokopterach. Znajdziesz tutaj całe kompendium informacji w tym zakresie.

VisionFly to zespół najlepszych fachowców, którzy do swojej pracy podchodzą z wielką pasją. Każdy nasz projekt realizujemy w najmniejszym detalu perfekcyjności. Testujemy drony i uczestniczymy w projektach wizji na odległość oraz badaniach nad zastosowaniem nowych technologii. Nasza firma testuje prototypy urządzeń FPV, które mają pojawić się na rynku. Dzięki temu jako jedni z pierwszych w Polsce wprowadziliśmy i stworzyliśmy gotowe platformy to przekazu wizji wykorzystujące najnowsze komponenty renomowanych na Świecie firm, z którymi współpracujemy.

Nasz zespół specjalistów posiada wieloletnie doświadczenie w bezzałogowych platformach lotniczych, obszarze IT, multimediach, produkcji filmów oraz muzyki. Połączenie tych wszystkich umiejętności w jedną całość sprawia, że nasza oferta jest bardzo atrakcyjna i dostosowana do szerokiego grona klientów. Zadowolenie klientów to nasz najwyższy priorytet. Nowości technologiczne i wyzwania nie stanowa dla nas przeszkód – potrafimy się szybko w nie wdrożyć i je wykorzystać co sprawia, że nasi klienci wyróżniają się na tle konkurencji.

VisionFly współpracuje także z profesjonalnymi firmami specjalizującymi się w:
  • TECHNOLOGIACH i PROFESIONALNYCH DRONACH – współpracujemy ze wszystkimi czołowymi producentami bezzałogowych systemów UAV z całego świata oraz lokalnie z firmą DRON’s SYSTEM
  • SZKOLENIACH UAVO – współpracujemy z Centrum Szkolenia UAV, które prowadzi kompleksowy ośrodek z zakresu UAV oraz szkoli z zasad bezpieczeństwa oraz praktycznego użytkowania dronów.
  • FILMOWANIU i MULTIMEDIACH – współpracujemy z firmą Belogic Studio w dziedzinie post produkcji, udźwiękowieniu filmów, produkcji animacji 3D oraz filmowaniu z lotu ptaka.
W przypadku zainteresowania nasza ofertą usług prosimy o kontakt.

VISIONFLY

W poszczególnych działach strony znajdziesz ciekawe informacje pomocne przy poznawaniu tej technologii oraz rozbudowie Twojego koptera.

PORADY

Zapraszamy do działu PORADY, gdzie dowiesz się jak efektywnie wykorzystać swój sprzęt.

PRZERÓBKI

Jeśli jesteś zainteresowany przeróbką zakupionego quadrokoptera zapraszamy do działu PRZERÓBKI.

BVR i FPV

Działy BVR i FPV poświęcone są zaawansowanym użytkownikom, którzy chcą wykorzystać maksymalnie potencjał jaki dostarczają koptery.

OFERTA

Nasza firma zajmuje się sprzedażą, doradztwem oraz profesjonalną przeróbką modeli DJI Phantom oraz innych zaawansowanych kopterów – szczegóły w dziale usługi oraz w aktualnościach!

PRO SYSTEMS

Budujemy konfigurujemy oraz testujemy zaawansowane, dedykowane platformy filmujące, do profesjonalnych zastosowań.

165
Zrealizowanych projektów
5268
Godzin w niebie
4
Operatorów
614
Zużytych śmigieł

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Kliknij aby przejść do sklepu