was successfully added to your cart.

DJI MAVIC PRO

MAVIC

GDZIEKOLWIEK JESTEŚ

OPIS FUNKCJI

Wymiary i waga: wysokość 83mm x szerokość 83mm x dlugość 198mm. 743g
FlightAutonomy daje Mavic inteligencję, która precyzyjnie pozwala unikać przeszkód.
Zawiera 5 kamer, GPS i GLONASS, 2 dalmierze z ultradźwiękowymi czujnikami, oraz a 24 potężne rdzenie obliczeniowe.
12 megapikselowa kamera z 3-osiowym gimbalem. 4K/30fps.
Maksymalny czas naświetlania 8 sekund. Adobe DNG RAW.
Do 27 minut lotu.  Maksymalna prędkość to 65kph w Sport Mode.
Transmisja video do 7km. 1080P/720P w czasie rzeczywistym.
Two 1920 X 1080 screens. Up to 1080p image transmission.
OcuSync wireless low latency connection.
DJI Mavic Pro to mały, ale potężny dron, który zamienia niebo w twoją własną kreatywną przestrzeń i łatwo oraz bez obaw,
pomaga uwiecznić każdą niepowtarzalną chwilę. Pod jego niewielkimi rozmiarami kryje się najnowsza technologia o wysokim stopiu złożoności,
czyniąc go jednym z najbardziej zaawansowanych statków powietrznych DJI. 24 wysokowydajne rdzenie obliczeniowe,
całkowicie nowy system transmisji video z zasięgiem do 7km, 5 czujników wizyjnych oraz kamera 4K stabilizowana 
przez 3-osiowego mechanicznego gimbala, są do Waszej dyspozycji, wraz z naciśnięciem kciuka lub dotknięciem palcem.

NIESAMOWITY ZASIĘG

Wewnątrz kieszonkowego, zdalnego kontrolera Mavic zaimplementowano nową technologię transmisji OcuSync, która osiąga zasięg 7km i oraz video streaming Full HD 1080p. OcuSync obsługuje również połączenia bezprzewodowe z wieloma urządzeniami. Na przykład, można podłączyć poprzez system OcuSync – DJI google, aparaturę i Mavic bezprzewodowo w tym samym czasie. Mavic może być sterowany również przez dwóch pilotów.

ŻADNYCH WSTRZĄSÓW I ZADRAPAŃ

Niezabezpieczony Dron może trafić na przeszkodę podczas długiego lotu, lub po zejściu z nieodpowiedniej wysokości, czy też lądowaniu. Mavic wykorzystuje technologię FlightAutonomy do wykrywania przeszkód z odległości do 15m. Następnie może ominąć te przeszkody, zatrzymać się i unosić w miejscu, zapobiegajać wypadkom, nawet podczas lotu poza zasięgiem wzroku.

PRECYZYJNY LOT

Pozycjonowanie satelitarnege może tylko pomóc Dronowi utrzymać pozycję na zewnątrz, w polu wolnym od zakłóceń. Bez satelit, statek ten nie będzie w stanie utrzymać pozycji i będzie podatny na dryfowanie. Jednak mając czujniki z przodu i u dołu, Mavic może utrzymywać precyzyjnie pozycję nawet w pomieszczeniach lub w miejscach bez zasięgu satelit GPS.

DŁUŻSZY CZAS LOTU

Mavic to tylko 1/6 wielkości Phantom’a 4, lecz zmniejszenie wielkości nie oznacza zmniejszenia czasu lotu. Mavic potrafi przebywać w powietrzu znacznie dłużej, niż można było oczekiwać od drona tak kompaktowego rozmiaru. Maksymalny czas lotu wynosi 27 minut, a odległości jaką może pokonać  dzięki potężnym, wydajnym silnikom, to 13km.

OBRAZ 4K ULTRA HD

Kamera Mavic obsługuje wideo 4K w 30 klatkach na sekundę. Nie została użyta w niej żadna stabilizacja, po to żeby zarejestrować obraz w pełnym 4K. Stworzyliśmy zminiaturyzowany, ultra-precyzyjny 3-osiowy Gimbal, zdolny do stabilizacji aparatu nawet przy wysokiej prędkości z zachowaniem płynnego ruchu ujęć i  ostrych zdjęć.

ZDJĘCIA Z WYSOKOŚCI

Każdy uwielbia dobrą fotografię. Nie ważne czy chcesz zrobić „szybkie” zdjęcie, czy budujesz swoje portfolio, 12-megapixelowa kamera Mavic, obsługująca Adobe DNG RAW jest gotowa do działania.

CIEKAWOSTKI O DJI MAVIC

Produkty powiązane z DJI MAVIC PRO