DJI INSPIRE 1 DUAL CAMERA

DJI INSPIRE1 Z DWIEMA KAMERAMI!

NIEZALEŻNY PODGLĄD DLA PILOTA

Dzięki doświadczeniu firmy VisionFly w technologiach transmisji obrazu na odległość oraz w technologiach filmowania z powietrza, stworzyliśmy dla Państwa profesjonalnie wykonaną konfigurację DJI Inspire 1 oraz Inspire 1 PRO umożliwiającą precyzyjne sterowanie dronem przez pilota, a także niezależne sterowanie przez operatora drugą, wbudowaną w Inspire kamerą Zenmuse x3/x5 lub XT. Główną zaletą zestawu jest podwójny podgląd skonfigurowany na dwóch osobnych i niezakłócających się linkach wideo dla modelu DJI Inspire 1. Dzięki takiej konfiguracji ujęcia lotnicze są jeszcze bardziej precyzyjne i bezpieczne w trakcie latania dronem. Podgląd dla pilota został stworzony na komponentach wiodących firm w branży transmisji obrazu na odległość. Cała konfiguracja zestawu do podglądu pilota została przez nas przetestowana i opatentowana.

Tak skonfigurowany zestaw DJI Inspire 1 lub PRO  umożliwi operatorowi uchwycenie obrazu z zegarmistrzowską precyzją, natomiast pilot drona będzie mógł bezpieczniej poruszać się dronem w powietrzu.

Zintegrowana druga kamera

Oprócz tradycyjnej kamery 4K (Zenmuse x3 lub x5) montowanej na zestawach Inspire 1 w zestawie DUAL CAMERA dodawana jest druga kamera dla pilota. Kamera została wbudowana w przedni kadłub drona i została skierowana lekko do dołu (kąt 30 stopni). Posiada szeroki kąt widzenia (16:9) i  dużą rozdzielczość podglądu (HD).

Pozwala to pilotowi dokładnie obserwować teren znajdujący się przed i pod dronem (częściowo). Dzięki temu unikniemy zderzenia z przeszkodą w chwili, gdy słabo widzimy drona,  a lot stanie sie bardziej bezpieczny. Obraz z kamery pilota wysyłany jest drogą radiowa na ziemię do profesjonalnego monitora HD, który posiada dwa niezależne odbiorniki. Wszelkie parametry lotu (telemetria) są dostępne przez aplikację DJI Go udostępniane na smartphonie/tablecie z systemem iOS/Android po podpięciu go do aparatury sterującej Inspire dla pilota. W tym samym czasie operator może niezależnie zająć się filmowaniem i kontrolą kamery z drugiej aparatury .

UWAGA! Modyfikacja Inspire nie powoduje utraty GWARANCJI PRODUCENTA oraz zmian wewnętrznej konstrukcji drona.

Zastosowanie

Funkcjonalność dostępna w dużych UAV zminiaturyzowana i przeniesiona na DJI INSPIRE 1 DUAL CAMERA. Zestaw używany jest przez profesjonalnych filmowców ceniących bezpieczeństwo lotu oraz niezależność w filmowaniu drugą kamerą 4K wbudowaną w DJI Inspire 1.  Zestaw najlepiej sprawdza się w pracy zespołowej  2 osób (pilot i operator), a także w pojedynkę, gdzie pilot drona jest również operatorem kamery Inspire. Dwa niezależne podglądy oferują komfort pracy oraz precyzyjne filmowanie.

Potężne możliwości zestawu  sprawiają, że staje się on idealny do zastosowań, takich jak: filmowanie z powietrza, przeprowadzanie inspekcji dachowych, przeprowadzanie inspekcji rurociągów, przeprowadzanie inspekcji nadajników komórkowych, monitorowanie bezpieczeństwa, geodezja i wiele innych.

Niska waga oraz niezależny system zasialania

Zestaw podglądu dla pilota posiada niezależny pakiet zasilania zarówno dla nadajnika jak i kamery. Dzięki temu różnica w czasie lotu Inspire 1 DUAL CAMERA będzie prawie niezauważalna w stosunku do standardowej konfiguracji Inspire 1. Komponenty FPV zostały tak dobrane, aby masa całego zestawu wraz z kamera nie przekraczała 120g (140g z obudową) oraz jak najbardziej wydłużyć czas działania podglądu (około 1 godzina).

Do zestawu dodawany jest dodatkowy zasilacz, pozwalający ładować pakiet.

Bezproblemowa efektywność

W przypadku użycia platformy latającej Inspire 1 DUAL CAMERA jesteśmy w stanie kilku sekund oderwać go od ziemi i wznieść się w powietrze. Wszystko jest zintegrowane, co daje pełny dostęp do kluczowych funkcji, w tym potężnego systemu transmisji wideo dla pilota i operatora. Podgląd może być włączany/wyłączany oraz możemy korzystać funkcji lotu takich jak POI, Course Lock, Home Lock, podążania za osobą oraz wykorzystania języka programowania DJI.

Inspire 1 z dodatkowym systemem podglądu dla pilota pracuje z niesamowitą szybkością, wydajnością i wygodą.  Może pozostać w locie nawet do 21 minut (w zależności od warunków lotu i zastosowanej baterii). .

21
Czas lotu INSPIRE1 DUAL CAMERA (Bateria TB48)
17
Czas lotu INSPIRE1 PRO DUAL CAMERA (Bateria TB48)

Produkty powiązane z DJI INSPIRE1 DUAL CAMERA

 • Obiektyw Olympus M.ZUIKO DIGITAL 14-42 mm f/3.5-5.6 EZ srebrny

  1,049.00 
 • DJI Zenmuse X5

  7,199.00 
 • Uprząż do kontrolera

  40.50 
 • DJI INSPIRE 1 PRO DUAL CAMERA – 4K z dwiema aparaturami i walizką

  22,598.00 
 • Zestaw podglądu obrazu dla pilota w DJI INSPIRE 1 oraz PRO

  2,599.00 
 • DJI INSPIRE 1 DUAL CAMERA – 4K z dwiema aparaturami i walizką

  14,999.00