Oferujemy filmowanie z powietrza przy użyciu profesjonalnego sprzętu latającego. Dzięki ciągłej sprzedaży dronów i inwestycji w najnowsze technologie wykorzystujemy do filmowania tylko najnowsze technologie dostępne na rynku.

W naszej ofercie znajduje się także możliwość wypożyczenia wozu transmisyjnego i realizacji przekazu na żywo do telewizji, czy Internetu w technologii HD. Współpracujemy ze stacjami telewizyjnymi.

Zapewniamy najlepszą jakość materiału wideo nagranego z powietrza, w ofercie posiadamy kamery nagrywające zarówno w rozdzielczości Full HD oraz profesjonalne potrafiące uzyskać rozdzielczość 4K.

Nasz firma posiada licencję UAVO (świadectwo kwalifikacji operatora bezzałogowego statku powietrznego) wydawaną przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w Polsce. Licencja pozwala na świadczenie usług komercyjnych z wykorzystaniem bezzałogowych statków powietrznych. Posiadanie takiej licencji jest niezwykle istotne przy wyborze firmy świadczącej usługi wykonywania zdjęć oraz filmów z powietrza i jest gwarantem bezpieczeństwa i doświadczenia wykonywanych usług przez podmiot. Posiadamy również ubezpieczenie OC dla bezzałogowych systemów latających.

Wildlife2

4 sierpnia 2015

Wildlife

4 sierpnia 2015

Warsaw sunset

4 sierpnia 2015

Warszawa – most siekierkowski

2 sierpnia 2015

Film naszego partnera BeLogic Studio

9 lutego 2015

Most Świętokrzyski Nocą

8 lutego 2015

VisionFly – Video demo

8 lutego 2015

Trailer naszego partnera BeLogic Studio

8 lutego 2015