Szkolenia Operatorów Dron-ów

Oferta programowa programów szkoleniowych (oferta może ulec zmianie do 09.02.2014 r.)

DJI Academy to jedyny w Polsce ośrodek szkoleniowy, autoryzowany i wspierany przez DJI – największego na świecie producenta dronów. Program i kursy przygotowane są pod kątem wytycznych oraz programu Urzędu Lotnictwa Cywilnego, a także według najwyższych światowych standardów DJI.

Ośrodek położony jest w sercu warszawskiej Pragi. Do Akademii dotrzesz w zaledwie 10 minut spacerem od stacji Warszawa Wschodnia. Bogata oferta hotelowa sprawia oraz świetna komunikacja, sprawiają że kilkudniowe szkolenia nie są żadnym problemem.

Zajęcia teoretyczne oraz większość praktycznych odbywają się w okolicach siedziby DJI Academy. Dzięki temu jest to jeden z najbardziej dostępnych ośrodków szkoleniowych w Polsce. Co więcej, zurbanizowana okolica sprawia, iż szkolimy w warunkach bardzo przypominających warunki, w których zwykle wykorzystywane są drony, co sprawia, że szkolenia są jeszcze bardziej przydatne i rzeczywiste.

ROZWIJANY HARMONOGRAM SZKOLEŃ maj - czerwiec)

Nazwa szkolenia Termin Cena Co w cenie
Warsztaty „Fotolatanie nocą” 7.05 689 zł brutto Wynajem sprzętu na warsztaty, ubezpieczenie OC
Szkolenie z podstawowej obsługi drona 8.05 199 zł brutto Wynajem sprzętu na warsztaty
Kurs UAVO VLOS + Egzamin 12.05 – 15.05 1989 zł netto Kurs teoretyczny, praktyczny, egzamin, ubezpieczenie OC, wynajem sprzętu na kurs i egzamin, częściowe wyżywienie, system zniżek
Warsztaty Filmowania Ronin 14.05 – 15.05 1789 zł brutto Kurs teoretyczny i praktyczny, certyfikat DJI Academy, wykorzystanie sprzętu (Ronin, kamery Red, obiektywy Zeiss itp.)
Szkolenie z podstawowej obsługi drona 19.05 199 zł brutto Wynajem sprzętu na warsztaty
Warsztaty „Fotolatanie nocą” 20.05 689 zł brutto Wynajem sprzętu na warsztaty, ubezpieczenie OC
Kurs UAVO VLOS + Egzamin 26.05 – 29.05 (długi weekend 1989 zł netto Kurs teoretyczny, praktyczny, egzamin, ubezpieczenie OC, wynajem sprzętu na kurs i egzamin, częściowe wyżywienie, system zniżek
Szkolenie z podstawowej obsługi drona 05.06 199 zł brutto Wynajem sprzętu na warsztaty
Kurs UAVO BVLOS + Egzamin 08.06 – 12.06 5889 zł netto Kurs teoretyczny, praktyczny, egzamin, ubezpieczenie OC, wynajem sprzętu na kurs i egzamin, częściowe wyżywienie, system zniżek
Warsztaty Filmowania Ronin 11.06 – 12.06 1789 zł brutto Kurs teoretyczny i praktyczny, certyfikat DJI Academy, wykorzystanie sprzętu (Ronin, kamery Red, obiektywy Zeiss itp.)
Kurs UAVO VLOS + Egzamin 16.06 – 19.06 2189 zł netto Kurs teoretyczny, praktyczny, egzamin, ubezpieczenie OC, wynajem sprzętu na kurs i egzamin, częściowe wyżywienie, system zniżek
Szkolenie z podstawowej obsługi drona 23.06 199 zł brutto Wynajem sprzętu na warsztaty
Warsztaty „Fotolatanie nocą” 25.06 689 zł brutto Wynajem sprzętu na warsztaty, ubezpieczenie OC
Kurs UAVO VLOS + Egzamin 27.06 – 30.06 2189 zł netto Kurs teoretyczny, praktyczny, egzamin, ubezpieczenie OC, wynajem sprzętu na kurs i egzamin, częściowe wyżywienie, system zniżek

Jak szkolimy:

Kursy UAVO z egzaminem Państwowym

W naszym ośrodku oraz na obiektach szkoleniowych prowadzimy kursy VLOS (komercyjne operowania bezzałogowym statkiem powietrznym w zasięgu wzroku) oraz BVLOS (poza zasięgiem wzroku). Kursy trwają 4 (VLOS) lub 5 (BVLOS) dni, w czasie których kursanci są przygotowywani pod kątem teoretycznym i praktycznym do zdania egzaminu państwowego. Egzamin Państwowy odbywa się ostatniego dnia szkolenia.

Ważne: W cenę kursów wliczony jest już egzamin państwowy oraz ubezpieczenie OC na czas kursu i egzaminu.

Warsztaty tematyczne

Chcesz nauczyć się operować dronem po zmroku, chcesz dowiedzieć się jak należy kalibrować sprzęt do zdjęć nocnych, potrzebujesz nauczyć się koordynować pracę operatora drona i operatora kamery? Weź udział w naszych kursach tematycznych, dzięki którym podniesiesz swój warsztat. Podczas tych zajęć nie chodzi o świadectwa lecz o umiejętności. Zajęcia prowadzi doświadczony operator drona i fotograf, związany od lat z Akademią Nikona.

Dronoekspedycje

Poznawaj Polskę i świat z lotu ptaka. Naucz się razem z instruktorami DJI Academy wykorzystywać sprzęt DJI do przygotowywania zachwycających zdjęć i filmów. Ruszaj z nami na podbój najpiękniejszych miejsc, gdzie poza wiedzą praktyczną, zdobędziesz niezbędną wiedzę dotyczącą bezpieczeństwa i zasad lotów w terenie.

Warsztaty filmowania DJI Ronin

Poznaj wszystkie możliwości systemu RONIN pod okiem najlepszych operatorów w Polsce, posługujących się tym systemem. Dzięki nam nauczysz się wszystkich tajników, dowiesz się w jaki sposób operować sprzętem i jak wykorzystywać wszystkie akcesoria. Pojaw się na naszych dwudniowych warsztatach.

Podstawowa obsługa drona

Kupiłeś drona DJI? Naucz się z niego bezpiecznie korzystać. Pod okiem instruktora DJI Academy poznasz najważniejsze funkcje swojego quadrocoptera, nauczysz się jego pilotażu oraz poznasz najważniejsze zagadnienia prawa. Jeżeli nigdy wcześniej nie latałeś a kupiłeś sprzęt DJI to naprawdę warto przejść to kilkugodzinne szkolenie.

Wszystkie szkolenia odbywają się na sprzęcie DJI Academy! Dzięki temu możesz bez stresu skupić się tylko na nauce i podnoszeniu swoich umiejętności.

Dlaczego warto?

  • uczysz się u najlepszych certyfikowanych ekspertów
  • masz pewność co do jakości szkoleń – jesteśmy jedynym ośrodkiem autoryzowanym i wspieranym oficjalnie przez DJI
  • zajęcia prowadzone są przez ekspertów wyspecjalizowanych w systemach DJI
  • atrakcyjne ceny szkoleń i jedyny na rynku system zniżek na sprzęt, serwis (wkrótce) oraz kolejne kursy!
  • szkolenia w naturalnych, miejskich warunkach, a także ciekawych filmowo i fotograficznie terenach

System zniżek?

Jako oficjalny ośrodek DJI w Polsce, współpracujemy z naszymi kursantami na wielu poziomach. Chcemy by nasi kursanci byli częścią DJI w Polsce, dlatego jako jedyny ośrodek szkolący w w Polsce proponujemy im system zniżek:

  • do 10% na zakup sprzętu DJI u partnerów DJI Academy
  • do 15% na autoryzowany serwis DJI (uruchomienie wkrótce)
  • do 15% na kolejne szkolenia w DJI Academy

Dołącz do nas, weź udział w szkoleniu i stań się częścią globalnej wiedzy i społeczności DJI!

Oficjalna strona DJI Academy: www.flyandfilm.pl